Duvar Kağıdı Modelleri

renkli-duvar-kağıdı

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar Kağıdı Modası

2013-duvar-kağıdı

duvar-kağıdı

renkli-duvar-kağıdı

Ev dekorasyonunda çok uzun yıllar önce kullanılmaya başlanan duvar kağıtları bir süre önce artık neredeyse kullanılmamaya ve unutulmaya başlamıştı. Ancak son yıllarda yeniden eski popülerliğine kavuşmaya başladı. Bunun sebebi olarak kimi tasarımcılar eskiye dönüş diye yorum yapmakta ancak yeni nesli duvar kağıtları da teknolojiden ve modern tasarımlardan nasiplerine düşeni almış gibi görünüyor.

Piyasada çok değişik duvar kağıdı modelleri bulabilmek mümkün her zevke uygun eski klasik tarz duvar kağıtlarından yeni ve modern çizgiler taşıyan duvar kağıtlarına kadar bulabilirsiniz. Örneğin mutfağınız için çok güzel meyve resimleri olan veya ilginç tasarımlar çok büyük bir elma, muz veya başka herhangi bir meyve sebze resmini bulabilmeniz mümkündür.Duvar kağıdı modelleri son yıllarda bu şekilde son derece gelişti.

Her zevke ve odaya uygun duvar kağıtlarını zevkinize göre seçerek eskisine nazaran daha kolay bir şekilde evinizde kullanabilir ve evinizin eskisinden daha şık ve güzel, havalı görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Duvar kağıtlarında son teknolojiler uygulanmakta olup bazı duvar kağıtlarında kabartmalar bile kullanılmaktadır. Mesela çocuğunuzun genç odasına büyük bir rüzgar sörfçüsünün resmini duvar kağıdı olarak kaplatabilirsiniz.

Bu şekilde oturma odasına da hoşunuza giden ve mobilyalarınız ile renk ve ahenk içinde uyumlu olabilecek başka figürler seçebilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak mümkün ama burada önemli olan seçeceğiniz duvar kâğıdının mobilyalarınız ve evinizin genel ortamı ile uyum içerisinde olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde bebek odaları, bebek odası ve bebek odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. duvar kağıdı diyor ki:

    3 resim yetmen birazdaha resim yükleyiniz.Çok güzel resimler.

    1. Designer diyor ki:

      Çok güzel duvar kağıtları çok beğendim

Yorum Yaz